Замов телефонний звінок
Або наберіть нас
+3 (098) 932 82 32
ми не передаємо нікому ваші дані
Click to order
Total: 
Як вас звати?
Ваш номер телефону
Ми перезвонимо вам з узгодженням ціни, часу та деталей замовлення

Залиште заявку на фуршет та банкет

У нас Ви можете замовити фуршет з доставкою в офіс або будь-яке інше зручне місце.Ця послуга дозволяє не дбати про обід на роботі та значно полегшує організацію свята. Вам не доведеться займатися закупівлею їжі, приготуванням закуски та сервіруванням.


Досить просто замовити фуршет по меню на сімейне свято, кава-брейк, корпоратив, День народження або будь-який інший захід у Києві. У фуршетних наборах з доставкою Lime знайдуться оригінальні закуски на будь-який смак!


Замовити фуршет в офіс можна онлайн буквально в 1 клік. Менеджери допоможуть розрахувати кількість порцій, виходячи зі специфіки заходу та кількості запрошених гостей, красиво та оригінально оформити страви для кожної урочистості, а також проконтролюють доставку вибраних фуршетних наборів у потрібний день.


Lime дбає не тільки про смак, а й про користь їжі. Наше різноманітне меню із фуршетними наборами сподобається навіть прихильникам здорового харчування. Вегетаріанці, ласуни, фанати низькокалорійного харчування та любителі ситно поїсти знайдуть у нас страви на свій смак.


Фуршет на замовлення з доставкою – це зручний та вигідний варіант для свята з колегами.

Ми складемо меню для вас
знаходимось в Києві