Замов телефонний звінок
Або наберіть нас
+3 (098) 932 82 32
ми не передаємо нікому ваші дані
Click to order
Total: 
Your Name
Your Phone

Як доставка обідів в офіс впливає на лояльність співробітників

Харчування співробітників - це один з головних інструментів турботи про них.

Корпоративне харчування в любому форматі - столової/їдальні, кафе, замовлення закусок в офіс, доставка ланчів чи повноцінних комплексних обідів для співробітників, дає великий плюс до нематерівального пакету що отримує працівник від компанії крім зарплатні.

Обіди в офісі чи інший формат корпоративного харчування для компанії підвищують лояльність до колег і таким чином утримують співробітників саме на цій позиції.

Є багато причин, чому великі компанії не оплачують доставку обідів своїм співробітників, навіть тоді, коли можуть це дозволити, якщо ж компанія готова виділяти на це кошти, то організація харчування - це складне завдання для менеджменту. Потрібно враховувати переваги своїх співробітників, зробити так, щоб всі були задоволені, і при цьому витрачати мінімум ресурсів для організації. Варто також додати до цього і обмін звітною документацією, підібрати потрібний заклад, обговорити меню та формат співпраці, провести переговори, професійно організовувати все.

Команда Lime Food Service, налаштовує всі етапи забеспечення корпоративним хорчуванням співробітників різних галузей.

Які формати роботи є у Lime Food Service?

1. Попереднє замовлення та доставка обідів в офіс
Співробітники компанії заздалегідь замовляють собі їжу на наступний день або на тиждень вперед, кухня вже знає скільки порцій потрібно для цього офісу і на скільки людей, потім розрахувати всі витрати і спланувати логістику.
плюси:
  • в оптимізації і планування вартості обіду на одного співробітника може знизитися на кілька %, і компанія економить бюджет
  • Замовлення можна внести в систему до 10 ранку того ж для замовлення. Коли колега не прийходить в офіс - гроші на його обід не витрачаються.
2. Корпоративне кафе в офісі з комплексними обідами в боксах чи на лінії роздачі

Якщо ж працівник не знає або не хоче робити замовлення обіду заздалегідь, він може придбати щось його в той же день у копроративному кафе.
  • вільний час споживання їжі
  • широкий вибір меню ланчів кожного дня
  • доступні не лише обіди, а і сніданки і перекуси впродовж дня
  • ще одна наявна локація для вільного спілкування та тимбилдингу для співробітників з закусками та швидкими перекусами в офісі
  • правильне режим харчування
  • здорові та корисні стави для обіду
  • ланчі для веганів та дієтичні ланчі

Багато співробітників хочуть харчуватися правильно, тому Lime Food Service створив спеціальний фреш бар у рамках корпоративного кафе з поваром що готує свіжі страви з під ножа
Плюси корпоративного харчування та обідів в офісі у фреш барі:
співробітники, які їдять здорову їжу, краще себе почувають і працюють.
3. Їжа на довірі
В їдальні офісу встановлюють холодильник, який заповнений кожен день готовими ланч боксами, співробітники можуть взяти обід, який вони хочуть і після оплатити все картою.
плюси:
-Дуже зручний варіант для компаній, які не виділяють грошей на обіди співробітників, але знаходити ланчі все одно треба.
-Співробітники можуть взяти обіди в холодильнику і оплатити потім.

Додаткові сервіси
Організаціякорпоративів, тімбілдінги, організовувати кейтеринг, дні народження, кава брейки, ділові зустрічі і тд ....

Ці активності бере на себе Lime.
Компанія просто спілкується з власним персональним менеджером, що потрібно їх співробітникам, які формати обідів, і тип замовлень, а Lime Food робить прорахунок заходу і пропонує формати

Як зменшити кількість співробітників що звільняються і підвищити лояльність колег, при цьому економлячи час для керівництва?

Корпоративне харчування є сильним та дієвим інструментом.
Наш сервіс допоможе вам вирішити всі питання з організації харчування співробітників. Самій компанії не потрібно домовлятися з ресторанами або кухнями для приготування та доставку комплексних обідів.


Корпоративне харчування допомагає утримувати співробітників на роботі

-Корпоративне харчування-це комфортно для співробітників, та для компанії. Якщо компанія організовує харчування у офісах, це допомагає залучити нових співробітників.
-Харчування в офісі допомагає знизити рівень звільнень.
-Коли співробітники обідають разом, це привід щось обговорити в неформальній обстановці. Якось в компанії було непорозуміння між колегами по роботі, після цього, компанія вирішила ввести спільні обіди. У результаті колектив став набагато дружнішим і менедженту менше роботи по улагодженню конфліктів.
Співпрацювати з Lime Catering швидко і просто!
Замовляй безкоштовну дегустацію ланчів в офіс в києві