Замов телефонний звінок
Або наберіть нас
+3 (098) 932 82 32
ми не передаємо нікому ваші дані
Click to order
Total: 
Your Name
Your Phone

Особливості прийому гостей

Багато з нас люблять подорожувати. Кожна нова країна – це завжди виклик, адже зіштовхуючись з незвичним способом життя ми так чи інакше переживаємо культурне потрясіння. Таким чином це відбувається і з тими, хто відвідує нашу країну. Звичні для нас речі можуть бути зовсім не зрозумілими для іноземців. Тим не менш, Україна була і залишається популярним місцем для іноземних відвідин як в туристичних, так і ділових цілях.
Підготовка такого прийому потребує особливих зусиль, адже завдяки цьому іноземні гості залишаються задоволеними, формуючи для себе позитивне уявлення про країну.
На що треба звернути увагу
За ступенем урочистості такі візити поділяють на офіційні, робочі та приватні. Як і будь-який інший важливий захід, прийом іноземних гостей потрібно планувати заздалегідь. Перш-за все необхідно відштовхуватись від загальної програми, за якою будуть жити іноземці.

Вдалий прийом зазвичай включає в себе:
- пошук житла,
- організацію харчування,
- переміщення по місту,
- проведення ділових зустрічей
- проведення та поради для дозвілля.

Особливу увагу слід звернути на організацію харчування. Кожна кухня має безліч своїх культурних особливостей, які надзвичайно важливо враховувати при плануванні такого прийому.

Так, обслуговуючи гостей з різних країн необхідно одночасно розробляти декілька варіантів меню. Асортимент страв повинен бути розроблений згідно з культурними особливостями та особистими уподобаннями кожного гостя, що безперечно стане ознакою гарного тону.

Робота офіціанта – не менш важлива частина такого заходу. Перш за все, обслуговуючий персонал має володіти англійською заради забезпечення безперешкодної комунікації з гостями. Згідно професійних стандартів, офіціант мусить чітко та оперативно виконувати замовлення гостя та постійно підтримувати чистоту на столах.


Підсумовуючи інформацію вище, можна виділити декілька особливостей, на які обов'язково треба звернути увагу.

1. Необхідно пам'ятати, що іноземний гість скоріш за все не знає ні тутешньої мови, ні традицій, саме тому важливо оперативно інформувати іноземця та допомагати орієнтуватися у новому середовищі.

2. Правильно зіставлена програма допоможе гостеві не лише відчувати себе комфортно, але й продуктивно провести свій час.

3. Кухня – це культура, а отже, організація процесу харчування гостей має відбуватися з урахуванням національних особливостей.