Замов телефонний звінок
Або наберіть нас
+3 (098) 932 82 32
ми не передаємо нікому ваші дані
Click to order
Total: 
Як вас звати?
Ваш номер телефону
Ми перезвонимо вам з узгодженням ціни, часу та деталей замовлення
Порфоліо

Кейтеринг для Data Science UA Conference

Конференція Data Science UA об'єднує спеціалістів з машинного навчання,
аналітики, науки про дані, штучного інтелекту, щоб обговорити, як data science перетворює світ сьогодні і що буде завтра.
500 учасників;

3 потоки.

Місце проведення Oasis concert hall Kyiv

Київ, вул. Липківського, 1А,
РК «Ультрамарин», 3-й поверх

Крок 1

Постановка задачі. Вивчення умов події.

Всі події для великої кількості учасників повинні бути продуманими з організаційної точки зору. Наша команда ретельно готувалась до конференції Data Science UA Conference разом з організаторами намагаючись забеспечити максимальну зручність, якість та швидкість обслуговування. На таких подіях таймійнг це важливо! Час на перерерви на каву та обід є чітко запланованим і відхилення можусь значно вплинути на розклад і як результат на сотні учасників конференції, що їдуть на подію з різних міст та країн.
Крок 2

Розрахунок потужностей.

Команда розрахувала кількість столів, кава машин, води, розміщення, кількість обслуговуючого персоналу, все це щоб уникнути черг та натовпу, забеспечити зручний доступ до перекусів. Розрахувала зручне розміщення апаратури та наявність вільних підходів до столів, місць для обговорення конференції, смол токів, нетворкінгу, споживання солодощів, кави та комплексних обідів.

Крок 3

Приготування.

Приготування іжї та випічки відбувається в ніч перед подією щоб забеспечити максимальну свіжість. В даному кейсі коли обід за розкладом о 13 00 страви готувалися зранку, а випічка вночі. Продукти довозяться під конкретний час, в спеціальних термо боксах щоб бути ще гарячими при подачі.


Крок 4

Логістика та оформлення.

Частина обладнання завозилась в ніч події і лише мало габаритні речі о 6 ранку. Також вночі готуються до подачі столи, прасуються та накриваються скатертини на столи, зашиваються стілці та столи тощо, розставляється обладнання, налаштовуються доступи до води та електрики. Також флористичний супровід, вази, квіти, прикраси, оформляється безпосередньо перед подією.

Ми складемо меню для вас
знаходимось в Києві