Лінії роздачі, кафе у вашому офісі, доставка готових обідів та інші формати

Послуги корпоративного харчування:
Ваш персональний формат
Організація бізнес заходів
Організація роботи буфетів та кафе їдалень в бізнес центрах та офісах
Сьогодні багато компаній працюють в експрес режимі і частина завдань, не пов'язаних з роботою, залишаються не вирішеними. Сюди слід віднести турботу про співробітників і організацію харчування на промислових підприємствах.
Дуже рідко офісні працівники можуть похвалитися тривалим обідньою перервою, під час якого є можливість повноцінно пообідати в ресторані або кафе. Збалансоване харчування має велике значення у збільшенні продуктивності праці, тому важливо правильно організувати харчування співробітників.
Проблему харчування легко вирішити спільно з компанією Lime Catering. Ми надаємо комплексний сервіс по організації харчування в офісі і на підприємствах.

Великий вибір обідніх страв і напоїв

Замовлення комплексних обідів в Lime Catering дозволить офісним працівникам, персоналу виробничих і складських об'єктів максимально урізноманітнити свій раціон. Приготуванням їжі у нас займаються професійні кухарі з великим досвідом. Готова їжа упаковується в термоконтейнери і доставляється нашою кур'єрською службою в найкоротші терміни.
Ця послуга доступна клієнтам по всій території Києва і області.

Використання спеціальних ємностей дозволяє зберегти свіжість продуктів і оптимальну температуру страв протягом тривалого часу. Всі страви повністю готові до вживання без додаткової обробки. Навіть якщо робота ведеться в польових умовах, персонал підприємства отримає повноцінне гаряче харчування. При укладанні договору на організацію харчування в офісі з доставкою гарячих обідів ви можете обговорити індивідуальне меню, орієнтуючись на свої переваги і бюджет.

Маючи великий досвід в даній галузі, ми створимо корпоративну точку харчування необхідного вам формату і забезпечимо її безперебійну роботу.

Доставка обідів в офіс або на виробничу площадку - оптимальне рішення для компаній з щільним графіком і ненормованим розкладом, невеликих організацій і підприємств. При інтенсивному режимі роботи у співробітників просто немає часу на похід в кафе або їдальню, де можна замовити повноцінний обід або бізнес-ланч. Відсутність збалансованого раціону негативно впливає на самопочуття і працездатність. Погодьтеся, що перекушування, що складаються з бутерброда і кави, - далеко не ідеальна їжа, якщо ви прагнете зберегти своє здоров'я.

У кожній організації важливу роль відіграє корпоративне харчування компанії, саме тому слід особливим чином обладнати їдальні та місця для громадського харчування. Наявність на робочому місці можливості організації гарячого харчування, кращим чином позначається на працездатності персоналу та якість виконуваної ним роботи. Створення буфету, їдальні або чайної кімнати, дозволить всім співробітникам отримати можливість відпочивати і вгамовувати почуття голоду. Одне з основних наших напрямків, це надання послуг з організації виробництва та обслуговування підприємств громадського харчування.

Наша компанія протягом надає послуги надання харчування, з можливістю роботи на території замовника. При необхідності можлива доставка правильного харчування в офіс, в найкоротші терміни. Також в сферу нашої діяльності входить і організація їдальні на підприємстві. Даний варіант прекрасно підійде для тих компаній, які не можуть дозволити виділити велике приміщення для їдальні та обладнати його за всіма нормативами і правилами. Якщо їдальня на території підприємства є, то наші фахівці з радістю можуть здійснити оформлення її приміщення в єдиному корпоративному стилі.


Якщо вас цікавлять послуги з організації харчування на підприємстві, телефонуйте або пишіть нам, обговоримо варіанти співпраці!

Проводимо екскурсію по виробництву

Ми можемо показати вам кухні на яких виготовляються всі страви, щоб ви були впевнені у безпеці та якості
Контактний телефон: +3 8 098 932 82 32

Пошта: eatpraylime@gmail.com
Made on
Tilda