Готові лінії роздачі свіжо приготовлених страв у вашому офісі, виробництві.

Смачно
Наша кухня забеспечить вас свіжими та смачними стравами
Швидко
Швидке обслуговування. Економія часу для співробітників
Економно
Доступні ціни
З турботою про колег
Встановлюючи лінію роздачі у себе на обєкті ви турбуєтесь про добробут свій і своїх колег
Контроль меню та якості
Ви можете вибирати меню на неділю і збирати відгуки колег
Ефективно
Ви та ваші колеги витрачаєте менше часу на пошук обідів та перекусів на протязі дня
Успішна робота підприємства, офісу чи виробництва багато в чому залежить від професійно організованого процесу харчування. Лінія роздачі - призначена для короткочасного зберігання і роздачі готових страв, закусок, кондитерських виробів, напоїв.

Професійна лінія харчування - це свіжа, корисна та смачна їжа для співробітників кожного дня; cезонні страви; без заморозки та зберігання. Ми враховуємо побажання клієнта щодо асортименту страв. Можемо корегувати меню під ваші запити. Також окрім класичних обідніх страв у меню завжди є сезонні, пісні або вегетаріанські страви.

Ми маємо великий досвід роботи з різними видами закладів, харування дітей та студентів в учбових корпусах і пройшли їх жорсткий відбір щодо якості та безпеки наших страв. Для нас це високий рівень довіри, а для вас – гарантія якості та безпеки харчування.
У нас працюють професійні кухарі, які мають високу кваліфікацію та досвід роботи. Всі працівники вчасно проходять медогляд. Ви можете бути впевнені, що вас нагодують смачно.

Працівники, що повноцінно харчуються, не фастфудом чи бутербродами, рідше хворіють та знаходяться в кращій фізичній і інтелектуальній формі, їх працездатність підвищується. Час перебування в офісі збільшується. Ми допомагаємо вам позбавитись від трати часу на пошук якісного харчування та походів до найблищих магазинів.

За спільним обідом є можливість для співробітників поспілкуватися у невимушеній атмосфері. Адже для побудови міцного колективу важливо обговорювати не тільки робочі питання. Це звоєрідний тим білдінг, що створюю справжні товариські відносини у компанії.

Потрібно відмітити що організація повноцінного професійного харчування в офісі – це важлива складова соціального покету, що надається організацією і також спосіб мотивації співробітників.

Проводимо екскурсію по виробництву

Ми можемо показати вам кухні на яких виготовляються всі страви, щоб ви були впевнені у безпеці та якості
Контактний телефон: +3 8 098 932 82 32

Пошта: eatpraylime@gmail.com
Made on
Tilda